Get Adobe Flash player Get Adobe Flash player

Na kontaktoni

Ju lutemi të kontaktoni si në adresën e mëposhtme, telefon ose e-mail:

ADRESA

DOMOplus, Kimikatet Ndërtimi dhe mortaja
Vathilakos, p.c. 57011
Thessaloniki, Greece

Telefon, faks dhe e-mail

Telefon: (0030) 2310719450
faks:    (0030) 2310719490
e-mail: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa


Προβολή DOMOplus σε χάρτη μεγαλύτερου μεγέθους

 Καθαριστικά Υλικά | Υλικά Βαφής | Κονιάματα Κτισίματος | Επισκευαστικά Υλικά | Στεγανοποιητικά Υλικά | Βελτιωτικά Υλικά | Έτοιμοι Σοβάδες | Αρμόστοκοι | Κόλλες Πλακιδίων


web marketing | προώθηση ιστοσελίδων από την alphatek ®